אודותי


שלום,אני נעה זני -אוצרת רגעים.
את דרכי המקצועית כצלמת התחלתי כצלמת צבאית  במחלקת וידאו של צבא ההגנה למדתי לכתוב תסריטים לצלםלערוך סרטים וללחוץ על כפתור PLAY בהקרנות חגיגיות במטכ"ל (ובכל פעם שמפקד הבסיס רצה להרשים חבר במדים,נקראתי להקרנה במפקדה..) היה משעמם .                         
אח"כ עפתי לניו יורק. התחלתי לימודי עיצוב גרפי ב S.V.A אבל אחרי שיעור צילום אחד נטשתי את הגרפיקה,ונשארתי במעבדה, בחדר חושך עם קערות הכימיקלים המסריחות והקסם.
ב92' חזרתי לארץ ולארבע שנים של לימוד במחלקה לצילום בבצלאל  ולאחר הלימודים שנתיים של לימוד אצל מאסטר צלם  יקי הלפרין, שם בסטודיו היפיפה למדתי שיעורי צילום ושיעורים לחיים, ראיתי את העולם האמיתי פועל בתוך דימויי הזוהר באופנה.
נהנתי למדוד בגדים איפור ,להכין קפה מקיאטו  ,ולצלם  מאחורי הקלעים של צילומי אופנה .
צילמתי פורטרטים בישניים ותמימים ליוצרים ,דור של מוסיקאים שהיו בקבוצת החברים והגיל שלי,
אנני ליבוביץ’ והרולינג סטונס גירסת רחוב דב הוז ...כשחברים של ברוך מרוקפור התחתנו ,הוא שיכנע אותי להיות צלמת האירוע, באתי ונשבתי במופע הרגש הגדול ששמו חתונה . החלטתי להפרד מעולם האופנה ומהסטודיו והתחלתי לצלם אירועים .
ב1998, בחתונה של אייל וגלית הכרתי את אהובי שולי, אח של החתן, ונשארתי במשפחה.
הקמתי את 'אוצרת רגעים' הקמנו גם משפחה משלנו, והסטודיו התפתח.
התחלתי לצלם את הכלות שלי כשהרו ורצו להרגיש יפות. ולאחר מכן-צילומי משפחה.
המעגלים התרחבו, עוד זוגות הפכו למשפחות ומשפחת 'אוצרת רגעים' גדלה.
בכל מפגש צילום נוצר קשר חדש ומיוחד ביני לבין המצולמיםדבר מיוחד קורה בזמן שאני מצלמת  התכוונות טבעית שיוצאת מן הלב ומביאה אותי לראות ולהראות את היופי .
אני מצלמת משפחות כי זה חשוב לעצור את המרוץ היומיומי ,ולרגע של חסד, להתמסר אל המצלמה . להתמסר אל התא המשפחתי ,ולהגיד תודה.
הפורטרט המשפחתי מאפשר לנו לראות את הדברים הטובים : כמה אהבה ושמחה פשוטה של יום חול. כמה מגוון של הרכבים ומערכות יחסים יש למשפחה להציע לנו.
וזה גם כייף !!!
המצולמים מסתכלים על התמונות, קודם כל הם מתרגשים לראות את עצמם יפים כלכך, ותמיד תמיד אח"כ הם אומרים 'טוב שעשינו את זה'.
לפעמים מגיעה אלי אישה אחת לבד, שהגיעה למקום בחייה לתאריך או רגע בו היא רוצה להביט בעצמה מהצד ואני שמחה להגיש לה מראה אוהבת ומחמיאה .'מה את עושה שכולן יוצאות יפות ??'שואלת אותי חברה 'אוהבת אותן' עניתי.
באות בנות בגיל המסובך הזה "גיל ההתבגרות" שרוצות למצא את עצמן דרך החוץ.  הן קוראות לזה 'בוק' אני מרגישה שיש לי הזדמנות לתת כאן לאישה עתידית הזדמנות לאהוב את עצמה.
בצילום מתרחש תהליך, יש דרך שאנו עוברות יחד.
אני מזמינה אלי משפחות ויחידים, מי שרוצה מזכרת מקצועית מדוייקת ומחמיאה, מי שצריך פורטרט מקצועי, מי שיודעים שאת הזמן אין לעצור אבל התמונה נשארת הרבה אחרי שאנחנו כבר עוברים.
תוכלו להסתכל על התמונות שוב ושוב למצא ניואנסים שונים לראות את עצמכם צוחקים, לראות את עצמכם שקטים .
תנו לעצמכם את הזמן הזה, המקסים.
אני יכולה לבוא אליכם הביתה עם ציוד סטודיו מושלם, לצלם אתכם בסלון או בחצר עם או בלי הכלב החתול והארנבות, יחפים על הדשא או בבגדי חג.
אוצרת רגעים - לאהוב את עצמכם .
 
לפרטים ויצירת קשר 
0522454032 או מייל NOAZENI@GMAIL.COM